Wouter Haecklaan 5B · 2100 Antwerpen
Tel: +32.(0)3/309.30.40 · Fax: +32.(0)3/233.76.42
www.liveconcerten.be · info@liveconcerten.be

Kalender 29-06-2016

- Dit zijn enkel de optredens toegankelijk voor publiek. Privé-optredens worden hier niet vermeld. -

do 30-06-2016 20u00 ONTPOPT BRASSCHAAT, Concert in de Wijk Bethanie, Lage Kaart
vr 01-07-2016 20u15 BART HERMAN & Groep GISTEL, Cultuurcentrum Gistel, Sportstraat
za 02-07-2016 19u00 FAUTE BENDT BELLEGEM, Centrumfeesten, Bellegemplaats
za 02-07-2016 21u00 Mr P & THE CADILLACS MELLE,Openlucht, Gemeenteplein
zo 03-07-2016 11u00 STAMPEN EN DAGEN HOVE, Sportpark, Paul Van Ostaijenlaan
zo 03-07-2016 13u30 PLAYMOBIEL TORHOUT, Kermis Krommenhaak, Centrumstraten
zo 03-07-2016 18u15 CRYSTAL & RUNNIN' WILD DIEST, Retro Jardin, M. Theysstraat
do 07-07-2016 20u00 AFRO CONNECTION LOMMEL, Burgemeesterspark, F. Van Hamstraat
do 07-07-2016 21u30 BANDA TROPICAL LOMMEL, Burgemeesterspark, F. Van Hamstraat
vr 08-07-2016 19u30 GENE THOMAS NIEUWKERKEN-WAAS, Openlucht, Dorpsplein
vr 08-07-2016 21u15 ONTPOPT DEINZE, Brielpoort, Lucien Mathyslaan
za 09-07-2016 14u00 MARIJN DEVALCK 'hier zingt men Nederlands' DIKSMUIDE, Openlucht, IJzerdijk
za 09-07-2016 17u00 EXTENDED (NL) OUDEGEM, Tent, Ouburg
za 09-07-2016 19u00 CRYSTAL & RUNNIN' WILD BREDENE, Dunegatfeesten, Duinenplein
za 09-07-2016 19u45 ONTPOPT met gastoptreden GENE THOMAS LEBBEKE,Openlucht, Grote Plaats
za 09-07-2016 20u00 BART HERMAN & Groep GOOIK, Openlucht, Koekoekstraat
za 09-07-2016 20u30 BAND ON THE RUN WATOU, tent + café + schuur, Stoppemweg
zo 10-07-2016 13u30 DIE VERDAMMTE SPIELEREI SINT PIETERS LEEUW, Park Coloma, Joseph Depauwstraat
zo 10-07-2016 18u00 ONTPOPT HARELBEKE, Parkfeest, Stadspark
zo 10-07-2016 18u30 FRIMOUT MERKSEM, Vlaanderen Feest! Burgemeester J. Nolfplein
zo 10-07-2016 20u00 WIGBERT & JAN HAUTEKIET KIELDRECHT, OC Ermenrike, Tuinwijkstraat
ma 11-07-2016 17u00 KARREE KONFITUUR NINOVE, Openlucht, Grote Markt
ma 11-07-2016 20u00 BAR SANSEVERIA - een bakje troost MELLE,Openlucht, Gemeenteplein
ma 11-07-2016 22u00 KARREE KONFITUUR SINT - NIKLAAS, Openlucht, Grote Markt
do 14-07-2016 20u00 KARREE KONFITUUR LOMMEL, Openlucht, Burgemeesterspark, F. Van Hamstraat
do 14-07-2016 21u00 CABARET BICYCLET ROTANDO DENDERMONDE, Terrasjesavond, Grote Markt
vr 15-07-2016 21u20 ONTPOPT GENT, Gentse Feesten, Groentenmarkt
za 16-07-2016 17u00 HAMMERTIME GENT, Gentse Feesten, Korenmarkt
ma 18-07-2016 19u20 HAMMERTIME GENT, Gentse Feesten, Groentenmarkt
ma 18-07-2016 19u30 STAMPEN EN DAGEN OPWIJK, 't Vet Kieken, Steenweg op Vilvoorde
di 19-07-2016 20u00 JEROEN KANT & The Sheriffs GENT, Gentse Feesten, Luisterplein
di 19-07-2016 20u00 JOHNNY TRASH & RESTAFVAL GENT, Gentse Feesten, het Lacht Comedy festival, Vooruit
di 19-07-2016 24u10 ONTPOPT GENT, Gentse Feesten, Groentenmarkt
wo 20-07-2016 19u20 HAMMERTIME GENT, Gentse Feesten, Groentenmarkt
wo 20-07-2016 20u00 MARTINE DE KOK 'zeer goed hout' GENT, Gentse Feesten, Luisterplein
wo 20-07-2016 21u30 LENNY KUHR GENT, Gentse Feesten, Luisterplein
wo 20-07-2016 23u30 MICHELINE VAN HAUTEM - Brel & Brass met Harmonie De Eendracht uit Mater GENT, Gentse Feesten, Luisterplein
do 21-07-2016 20u30 THE COVRETTES GENT, Gentse Feesten, Korenmarkt
do 21-07-2016 22u00 MR P. AND THE CADILLACS DENDERMONDE, Openlucht, Markt
do 21-07-2016 22u15 THE VICIOUS EUPEN, Openlucht, Werthplatz
vr 22-07-2016 14u00 HET KLEINKUNSTFESTIVAL met Hans De Booij en Lenny Kurh ANTWERPEN, Openluchttheater Rivierenhof
za 23-07-2016 18u30 HAMMERTIME GENT, Gentse Feesten, Korenmarkt
za 23-07-2016 24u30 IMAGINE NO LENNON GENT, Gentse Feesten, Bij Sint Jacobs
zo 24-07-2016 14u30 HET KLEINKUNSTFESTIVAL met Hans De Booij en Della Bosiers & Ben van der Linden GENT, Gentse Feesten, Luisterplein
zo 24-07-2016 20u30 FAUTE BENDT GENT, Gentse Feesten, Korenmarkt
zo 24-07-2016 22u30 HAMMERTIME MALDEGEM KLEIT, De Berken, Kleitkalseide
ma 25-07-2016 18u00 MANCHA CARIBE & SOL TROPICAL KOKSIJDE Sint Idesbald, Openlucht, George Grardplein
ma 25-07-2016 19u00 MARACAIBO KOKSIJDE Sint Idesbald, Openlucht, Strandlaan
do 28-07-2016 20u00 STAMPEN EN DAGEN WENDUINE, Openlucht, Rotonde
vr 29-07-2016 22u00 LUCILLE & THE SIDEBURNS MOERBEKE (Waas), Zomerconcert, Koewachtsteenweg
za 30-07-2016 20u30 CRYSTAL & RUNNIN' WILD ASSENEDE, Festival Jazzenede, Kloosterstraat
zo 31-07-2016 18u00 ONTPOPT HAACHT, Jan Primusfeesten, Openlucht, Markt
zo 31-07-2016 18u30 MIDNIGHT BLUE BIRDS ASSENEDE, Festival Jazzenede, Kloosterstraat
wo 03-08-2016 16u30 LE GRAND SEXTUOR ANTWERPEN KIEL, Braderij Kiel, Abdijstraat
do 04-08-2016 15u00 DE VIERKANTE METER ANTWERPEN KIEL, Braderij Kiel, Abdijstraat
do 04-08-2016 15u00 LUIS BORGES Music Box ANTWERPEN KIEL, Braderij Kiel, Abdijstraat
do 04-08-2016 18u30 JOHNNY TRASH & RESTAFVAL ANTWERPEN KIEL, Braderij Kiel, Abdijstraat
vr 05-08-2016 15u00 LUIS BORGES Music Box ANTWERPEN KIEL, Braderij Kiel, Abdijstraat
vr 05-08-2016 15u00 TRIO BRICOLAGE ANTWERPEN KIEL, Braderij Kiel, Abdijstraat
vr 05-08-2016 18u30 VITALSKI speelt Victor Glorieux ANTWERPEN KIEL, Braderij Kiel, Abdijstraat
za 06-08-2016 15u00 CLASSIC BREAK ANTWERPEN KIEL, Braderij Kiel, Abdijstraat
za 06-08-2016 15u00 LUIS BORGES Music Box ANTWERPEN KIEL, Braderij Kiel, Abdijstraat
za 06-08-2016 18u30 DE TIJD VAN TOEN - ode aan de grootste cabaretiers ANTWERPEN KIEL, Braderij Kiel, Abdijstraat
za 06-08-2016 20u30 MIDNIGHT BLUE BIRDS ANTWERPEN, Binnenkoer Rubenshuis, Wapper
za 06-08-2016 22u00 MAARTEN COX LIER, Donkfeesten, Donk
za 06-08-2016 23u30 THE VICIOUS LIER, Donkfeesten, Donk
zo 07-08-2016 21u00 ONTPOPT OOSTENDE, Zwanefeesten, Kasteelstraat
za 13-08-2016 20u30 THE JIVE CATS KEMZEKE, Openlucht, Kerkwijk
za 13-08-2016 21u00 THE INCREDIBLE TIME MACHINE DUISBURG, Radio 2 Happening, Markt
zo 14-08-2016 00u00 SAM GOORIS LIER, Donkfeesten, Donk
zo 14-08-2016 10u00 FAUTE BENDT GENK, Zondagsmarkt, Grote Markt
zo 14-08-2016 19u30 BART HERMAN & Groep BALEGEM, Bruisend Balegem, Balegemstraat
zo 14-08-2016 20u30 THE COVRETTES HASSELT, Muziekterras, Leopold I plein
zo 14-08-2016 22u00 LISSA LEWIS LIER, Donkfeesten, Donk
zo 14-08-2016 24u00 SAM GOORIS LIER, Donkfeesten, Donk
ma 15-08-2016 20u00 DOMINO LIER, Donkfeesten, Donk
do 18-08-2016 20u30 FAUTE BENDT KORTRIJK, Zuiderse Zomermarkt, Vandaleplein
vr 19-08-2016 22u00 THE MIXTAPE GANG STEKENE, Zomerconcert, Preekekeplein
vr 19-08-2016 22u00 IMAGINE NO LENNON RONSE, Bruulconcerten, Bruul
za 20-08-2016 20u30 DE VIERKANTE METER SINT GILLIS WAAS, Schuttershof, naast de kerk
do 25-08-2016 22u00 FAUTE BENDT KAMPENHOUT, Kampenhout Swingt, Gemeenteplein
vr 26-08-2016 21u00 CRYSTAL & RUNNIN' WILD LATHI Finland, Rockabillyfest
za 27-08-2016 15u30 THE COVRETTES NIEUWPOORT, Bernardusfeesten, Kiosk
za 27-08-2016 18u30 THE COVRETTES NIEUWPOORT, Bernardusfeesten, Kiosk
za 27-08-2016 21u00 THE VICIOUS SCHOTEN, Feesttent Park Happening, Kasteeldreef
za 27-08-2016 21u00 CRYSTAL & RUNNIN' WILD HAMEENLINNA Finland, Rockabillyfest
za 27-08-2016 22u30 MARACAIBO BURCHT, Kleur, Kerkplein
za 27-08-2016 23u00 ONTPOPT HARELBEKE, Tent, Stasegem Kermis, Speltstraat
zo 28-08-2016 12u00 BAND ON THE RUN HERK-DE-STAD, Openlucht, Stadspark Olmenhof
zo 28-08-2016 20u30 JEROEN KANT & The Sheriffs HERENT, De Loft
vr 02-09-2016 20u15 THE ANDREWS BROTHERS ANTWERPEN, Bal van de Bevrijding, Groenplaats
za 03-09-2016 15u00 CRYSTAL & RUNNIN' WILD HOGNOUL, International Vintage Festival
za 03-09-2016 21u30 THE INCREDIBLE TIME MACHINE PIJPELHEIDE, Tent PaApelrock, Schoutestraat
zo 04-09-2016 15u00 CRYSTAL & RUNNIN' WILD HOGNOUL, International Vintage Festival
zo 04-09-2016 16u00 CABARET BICYCLET ROTANDO ZANDVOORDE, OC 't Kasteeltje, Kasteelstraat
za 10-09-2016 14u00 CRYSTAL & RUNNIN' WILD LUXEMBOURG, Rockabilly Day, Petange
za 10-09-2016 20u00 FAUTE BENDT WILSELE, Dorpsfeest Wilsele-Putkapel, Tent, Aarschotsesteenweg
za 10-09-2016 21u00 CRYSTAL & RUNNIN' WILD ARLON, Rockabilly Day
ma 12-09-2016 21u45 THE SUE PRICE PARTYBAND GITS (Hooglede), Gits Peaced - Openlucht, Gitsbergstraat
wo 14-09-2016 14u30 BOMA on the ROCKS SINT LIEVENS HAUTEM, Zaal Sint-Michael, Kloosterstraat
do 15-09-2016 14u30 BOMA on the ROCKS SINT LIEVENS HAUTEM, Zaal Sint-Michael, Kloosterstraat
vr 16-09-2016 22u00 MR P. AND THE CADILLACS LAUWE, Golden Classic Festival, Spoorwegstraat
za 17-09-2016 21u15 REMKO 'ne zanger is ne groep' ZWIJNDRECHT, OC 't Waaigat, Kerkplein
za 17-09-2016 21u45 THE VICIOUS OEKENE, Feesttent,St.Elooiswinkelstraat
vr 23-09-2016 20u00 THE MISSES BIG STUFF BAND ‘Walking a mile in Aretha’s shoes' BLANKENBERGE, CC Blankenberge, Hoogstraat
zo 25-09-2016 15u00 CABARET BICYCLET ROTANDO HERENTALS, Openingsfeest, Grote Markt
vr 07-10-2016 20u00 THE MISSES BIG STUFF BAND ‘Walking a mile in Aretha’s shoes' MOL, Shouwburg Rex, Smallestraat
zo 09-10-2016 13u00 SONNY VANDE PUTTE- De tijd van toen KOKSIJDE, Casino Theaterzaal, Kursaallaan
zo 09-10-2016 14u00 DIE VERDAMMTE SPIELEREI MALDEGEM, Feesttent, Bogaardenstraat
do 13-10-2016 14u30 BOMA on the ROCKS MIDDELKERKE,CC De Branding, Populierenlaan
za 15-10-2016 19u00 SONNY VANDE PUTTE- De tijd van toen ICHTEGEM, Zaal, Bruggestraat
di 18-10-2016 14u30 BAR SANSEVERIA - BAR AMERICANA
'van Ertvelde tot Las Vegas'
ANTWERPEN, Het Oude Badhuis, Stuivenbergplein
vr 21-10-2016 20u15 JEROEN KANT & The Sheriffs BREE, CC De Breughel, Kloosterstraat
za 22-10-2016 20u00 KARREE KONFITUUR ANTWERPEN, Zuiderkroon, Vlaamsekaai
do 27-10-2016 14u00 THE ANDREWS BROTHERS SCHERPENHEUVEL-ZICHEM, CC Den Egger - Rode Zaal, A. Nihoulstraat
za 29-10-2016 20u00 IMAGINE NO LENNON DIKSMUIDE, CC Diksmuide, Maria Doolaeghestraat
zo 30-10-2016 14u40 MR P. AND THE CADILLACS VILVOORDE,CC Het Bolwerk, Bolwerkstraat
di 08-11-2016 14u00 BOMA on the ROCKS LIER, CC De Mol, Aarschotsesteenweg
vr 11-11-2016 12u00 THE ANDREWS BROTHERS HEIST AAN ZEE, Openlucht, Heldenplein
vr 11-11-2016 21u00 CRYSTAL & RUNNIN' WILD CAMBER SUSSEX UK, Pontin's Holiday Camp, New Lydd Road
vr 18-11-2016 20u15 MATHIJS LEEUWIS
JEROEN KANT & De Sheriffs
MERKSEM, CC Merksem, Nieuwdreef
za 19-11-2016 14u30 BAR SANSEVERIA - BAR AMERICANA
'van Ertvelde tot Las Vegas'
OOSTROZEBEKE, Seniorenfeest, Sportcentrum "Mandelmeersen"
ma 21-11-2016 14u30 SONNY VANDE PUTTE- De tijd van toen SINT-NIKLAAS, Zaal, Slachthuisstraat
di 22-11-2016 14u00 SONNY VANDE PUTTE- De tijd van toen MEISE, GC De Muze van Meise, Brusselsesteenweg
do 24-11-2016 20u30 HET KLEINKUNSTFESTIVAL met Wigbert & Jan Hautekiet en Miek & Roel '50' OPWIJK, GC Hof Ten Hemelrijk, Kloosterstraat
za 26-11-2016 20u15 LEE SHORE - a Crosby, Stills, Nash and Young tribute OUD TURNHOUT, OC De Djoelen, Steenweg op Mol
do 01-12-2016 20u15 LEE SHORE - a Crosby, Stills, Nash and Young tribute TIENEN, CC De Kruisboog, Sint Jorisplein
za 03-12-2016 20u30 IMAGINE NO LENNON MOL, Zaal Roxy, Smallestraat
za 10-12-2016 20u00 MICHELINE VAN HAUTEM - Brel & Brass ANTWERPEN - Linkeroever, Kerk, Hanegraefstraat
zo 11-12-2016 20u15 IMAGINE NO LENNON met Jean Bosco Safari en Ben Crabbé EVERGEM, CC Stroming, Weststraat
do 15-12-2016 13u30 MIEK & ROEL '50' WILLEBROEK, CC De Ster Willebroek, Torenstraat
vr 23-12-2016 21u00 FAUTE BENDT DE PANNE, Kerstmarkt After Work Party, Markt
vr 27-01-2017 20u00 HET KLEINKUNSTFESTIVAL met Hans De Booij en Wigbert & Jan Hautekiet MEISE, GC De Muze van Meise, Brusselsesteenweg
do 02-02-2017 14u00 BAR SANSEVERIA - BAR AMERICANA
'van Ertvelde tot Las Vegas'
SCHERPENHEUVEL-ZICHEM, CC Den Egger, A. Nihoulstraat
vr 03-02-2017 12u15 LEE SHORE - a Crosby, Stills, Nash and Young tribute MOL, CC 't Getouw, Molenhoekstraat
vr 03-02-2017 20u00 MR P. AND THE CADILLACS WENDUINE, CC Wielingen, Graaf Jansdijk
za 11-02-2017 21u20 MICHELINE VAN HAUTEM - Brel & Brass LANAKEN, CC Lanaken, Aan De Engelse Hof
di 14-02-2017 20u00 BAR SANSEVERIA - BAR AMERICANA
'van Ertvelde tot Las Vegas'
VILVOORDE,CC Het Bolwerk, Bolwerkstraat
za 18-02-2017 20u15 MR P. AND THE CADILLACS LEOPOLDSBURG, CC Leoppoldsburg, Kastanjedreef
za 25-02-2017 20u00 HET KLEINKUNSTFESTIVAL, met Elly & Rikkert, Miek & Roel, Hans De Booij en Ed Kooyman HAACHT, GC Den Breughel, Wespelaarsesteenweg
vr 03-03-2017 20u15 TONEEL VAN VERBEELDING - Hommage aan DIMITRI VAN TOREN met Roel van Bambost – Levien – Mathieu Engels - première OPGLABEEK, CC Opglabeek, Kapelstraat
za 04-03-2017 20u15 TONEEL VAN VERBEELDING - Hommage aan DIMITRI VAN TOREN met Roel van Bambost – Levien – Mathieu Engels POPERINGE, GC Ghybe, Sint Annastraat
zo 05-03-2017 20u00 TONEEL VAN VERBEELDING - Hommage aan DIMITRI VAN TOREN met Roel van Bambost – Levien – Mathieu Engels BRUGGE, Stadsschouwburg, Vlamingstraat
za 18-03-2017 20u15 MIEK & ROEL '50'
TONEEL VAN VERBEELDING - Hommage aan DIMITRI VAN TOREN met Roel van Bambost – Levien – Mathieu Engels
SCHERPENHEUVEL-ZICHEM, CC Den Egger, A. Nihoulstraat
do 23-03-2017 13u30 DE TIJD VAN TOEN - ode aan de grootste cabaretiers WILLEBROEK, CC De Ster Willebroek, Torenstraat
vr 24-03-2017 20u00 The MISSES BIG STUFF BAND ‘Walking a mile in Aretha’s shoes' RONSE, CC De Ververij, Wolvestraat
di 28-03-2017 20u00 BAR SANSEVERIA - BAR AMERICANA
'van Ertvelde tot Las Vegas'
VILVOORDE,CC Het Bolwerk, Bolwerkstraat
vr 31-03-2017 20u00 TONEEL VAN VERBEELDING - Hommage aan DIMITRI VAN TOREN met Roel van Bambost – Levien – Mathieu Engels AARSCHOT, CC Gasthuis, Gasthuisstraat
za 01-04-2017 20u30 TONEEL VAN VERBEELDING - Hommage aan DIMITRI VAN TOREN met Roel van Bambost – Levien – Mathieu Engels REUSEL NL, CC De Kei, Kerkplein
vr 07-04-2017 20u20 LEE SHORE - a Crosby, Stills, Nash and Young tribute KAPELLEN, Kapel van Heuvels, Waterstraat
za 15-04-2017 20u15 HET KLEINKUNSTFESTIVAL met Hans De Booij, Lenny Kuhr, Miek & Roel, Elly & Rikkert en Ed Kooyman MAASEIK, CC Achterolmen, Van Eycklaan
ma 17-04-2017 16u00 CABARET BICYCLET KRUISHOUTEM, Guldeneifeesten, Nieuw Plein
do 20-04-2017 14u00 THE ANDREWS BROTHERS DEURNE, CC Deurne Rix, De Gryspeerdstraat
do 27-04-2017 14u00 BOMA on the ROCKS TEMSE, Theaterzaal Roxy, Stationstraat
vr 28-04-2017 20u15 MICHELINE VAN HAUTEM - Brel & Brass TEMSE, Theaterzaal Roxy, Stationstraat
zo 30-04-2017 20u00 Het KLEINKUNSTFESTIVAL met Hans De Booij, Wigbert & Jan Hautekiet, Elly & Rikkert en Lenny Kuhr BRUGGE, Stadsschouwburg, Vlamingstraat
do 04-05-2017 20u15 TONEEL VAN VERBEELDING - Hommage aan DIMITRI VAN TOREN met Roel van Bambost – Levien – Mathieu Engels LANAKEN, CC Lanaken, Aan De Engelse Hof
vr 05-05-2017 20u15 TONEEL VAN VERBEELDING - Hommage aan DIMITRI VAN TOREN met Roel van Bambost – Levien – Mathieu Engels MERKSEM, OC Merksemdok, E.Lemineurstraat
ma 15-05-2017 14u00 BOMA on the ROCKS GEEL, De Waai, Werft

- Dit zijn enkel de optredens toegankelijk voor publiek. Privé-optredens worden hier niet vermeld. -